DARBAS MERGINOMS ITALIJOJE

naktiniais klubais

Agentūra "Misscubo" egzistuoja 13 metų ir ji žinoma visoje Italijoje. Mes dirbame su 52 naktiniais klubais. Ofisas randasi Anconoje, taip pat planuojame atidaryti Lietuvoje.

MissCubo atstovai

Lietuvoje konsumatorės darbas nėra tiek žinomas kaip užsienyje. Mes siūlome Tau galimybę gyventi ir dirbti Italijoje. Šis darbas skirtas merginoms, kuriuos pasitiki savimi ir mėgsta bendrauti. Jeigu nori be didelių fizinių pastangų užsidirbti pinigų ir nebijai iššūkių, šis darbas kaip tik Tau.

Darbo pobūdis: bendravimas su klubo lankytojais, jokio intimumo.

Kad pas tave nekiltų blogų minčių, trumpai paaiškinsime ką reiškia bendrauti su klubo lankytojais. Turėtum būti draugiška, linksma ir visada besišypsanti. Klientai yra įvairaus amžiaus. Dauguma jų pasiturintys vyrai. Italai eina iš proto dėl gražių užsieniečių ir yra pasiruošę leisti pinigus tik už bendravimą su Jumis. Todėl šis darbas yra populiarus Italijoje. Esam pačios dirbusios šį darbą, taigi žinome ką siūlome.

Agentūra Misscubo

Даниэла

Tel: +39.3274321354

email: misscubo@gmail.com

Agentūra Misscubo club

Mes siūlome Tau galimybę išsirinkti kaip Tu norėtum save realizuoti:

1. dirbti tik salėje (bendrauti su klientais)

2. dirbti salėje ir šokti vieną kartą per vakarą.

Mūsų siūlomas darbas yra legalus. Jūs pasitinkame, sudarome kontraktą ir nuvežame į apartamentus. Kiekvienas klubas apartamentus suteikia visiškai nemokamai, taip pat yra galimybė gyventi prie jūros.

Atlyginimas: nuo 60 iki 100 eurų į vakarą. Mokama yra vieną kartą per savaitę.

Darbo laikas: nuo 22.00 iki 05.00 val.

Išeiginė: vieną kartą per savaitę.

Patirtis: nebūtina.

Jeigu Tau kila abejonių ar papildomų klausimų, visada galime susitikti ir suteikti visą Tave dominančią informaciją. Laukiame Jūsų laiškų, skambučių arba žinučių.

Даниэла Олару Tel: +39.3274321354 email: misscubo@gmail.com

Arba užpildyk žemiau ir mes su tavimi susisieksime:

Nota: I campi con l'asterisco sono richiesti